ТзОВ «Терра-Потічок»: «Ми довіряємо на 100% фахівцям ТОВ «Сервіс-Агрозахід»

На мальовничому Покутті по сусідству з Буковиною та Карпатами у Снятинському районі Івано- Франківської області розташоване успішне ТзОВ «Терра-Потічок». Товариство засновано 2010 року, керує ним …

Читати статтю >>ТзОВ «Терра-Потічок»: «Ми довіряємо на 100% фахівцям ТОВ «Сервіс-Агрозахід»

ФГ «П’ЯТИГIРСЬКЕ»: «НАДIЄМОСЯ НА ТIСНУ ТА ПЛIДНУ СПIВПРАЦЮ З ТОВ «СЕРВIС-АГРОЗАХIД»

В Україну прийшла весна і агровиробники з новими силами беруться до роботи – проводять підживлення озимих культур, розпочинають посів ранніх зернових тощо. І в цей …

Читати статтю >>ФГ «П’ЯТИГIРСЬКЕ»: «НАДIЄМОСЯ НА ТIСНУ ТА ПЛIДНУ СПIВПРАЦЮ З ТОВ «СЕРВIС-АГРОЗАХIД»

СПІВПРАЦЯ З ФАХОВИМ І НАДІЙНИМ ПАРТНЕРОМ ТОВ «СЕРВІС-АГРОЗАХІД» – ЗАПОРУКА ГАРАНТОВАНИХ ВРОЖАЇВ

Початок календарного року для кожного аграрія – це трепетливе очікування проблиску весняного сонця та клопітка підготовка до польових робіт. Саме у цей період надзвичайно активізується …

Читати статтю >>СПІВПРАЦЯ З ФАХОВИМ І НАДІЙНИМ ПАРТНЕРОМ ТОВ «СЕРВІС-АГРОЗАХІД» – ЗАПОРУКА ГАРАНТОВАНИХ ВРОЖАЇВ

КАРТОПЛЯНI РЕКОРДСМЕНИ

[:ua]

Цьогоріч ТзОВ «Гірське-Агро», що працює у с. Гірське на Львівщині, вдалося виростити величезну картоплину. Її маса – 1,395 кг. Великі картоплини підприємство знаходить на полі не вперше: ледь не щороку їм трапляються картоплини масою 700-800 г, але на такий великий овоч тут натрапили вперше.

Читати статтю >>КАРТОПЛЯНI РЕКОРДСМЕНИ

Господарювати ефективно без співпраці із фахівцями ТОВ «Сервіс-Агрозахід» не вдається

[:ua]

 

В час збору ранніх зернових культур ми відвідали знане у Тернопільській області підприємство «Добрий Самарянин» з м. Вишнівець Збаразького району. Назва господарства свідчить про ціль та ставлення діяльності керівників на землі. У цьому нас запевнив директор товариства – Микола Миколайович Катеринчук.

Читати статтю >>Господарювати ефективно без співпраці із фахівцями ТОВ «Сервіс-Агрозахід» не вдається

ТОВ «Сервіс-Агрозахід» на Агро Пікніку 2018

[:ua]

Менеджери САЗ взяли участь у проведенні щорічного заходу «Agro Picnic 2018» 14 серпня у с. Погреби, Глобинського району Полтавської області. Захід проводився наступними компаніями: Prograin, «АDAMA», ТОВ «Рост Агро», Nuseed Ukraine, Agritema LLC.

Читати статтю >>ТОВ «Сервіс-Агрозахід» на Агро Пікніку 2018

ФГ «ВЕРБIВСЬКЕ» ПРО СПIВПРАЦЮ З ТОВ «СЕРВIС­АГРОЗАХIД»: «ТЕХНОЛОГIЇ, ЯКI ПРАЦЮЮТЬ НА РЕЗУЛЬТАТ»

[:ua]

У аграріїв нині гаряча пора, весь свій час вони проводять у полях, де якраз розпочинаються жнива. Оцінюють стан культур, аналізують помилки, що вдалося, а де треба було зробити інакше, радіють результатам.

І ні для кого не секрет, що, аби отримати гарні врожаї, потрібно не лише багато та наполегливо працювати, найголовніше – правильно підібрати насіння та системи живлення і захисту рослин.

Читати статтю >>ФГ «ВЕРБIВСЬКЕ» ПРО СПIВПРАЦЮ З ТОВ «СЕРВIС­АГРОЗАХIД»: «ТЕХНОЛОГIЇ, ЯКI ПРАЦЮЮТЬ НА РЕЗУЛЬТАТ»

ДОСВІД СПІВПРАЦІ ТОВ «СЕРВІС-­АГРОЗАХІД» З ФЕРМЕРСЬКИМ ГОСПОДАРСТВОМ «СЛИВКА А. В.» У ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

[:ua]

Фермерське господарство «Сливка А. В.», що розташоване в Заставнівському районі Чернівецької області, було засноване у 2010 році. Власник та керівник господарства Андрій Сливка має в розпорядженні 800 га землі. Тут вирощують пшеницю, ячмінь та сою. Але цього року господарство зважиться на експеримент: посіють озимий ріпак передової селекції «Лембке». Редакція журналу «АгроЕліта» поспілкувалась з Андрієм Сливкою про нагальні результати та завдання його господарства.

Читати статтю >>ДОСВІД СПІВПРАЦІ ТОВ «СЕРВІС-­АГРОЗАХІД» З ФЕРМЕРСЬКИМ ГОСПОДАРСТВОМ «СЛИВКА А. В.» У ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

ТОВ «Печера-Агро» про ТОВ «Сервіс-Агрозахід»: «Легко працювати з тим, кому довіряєш, та хто зацікавлений у твоєму результаті»

[:ua]

В Україні буяє весна, а аграрії працюють в поті чола. З ранку й до пізнього вечора кипить робота на полях, адже вже посіяні культури тепер треба плекати, як малу дитину, підживлювати та захищати, щоб отримати гарні врожаї. І дуже важливу роль у цьому відіграють засоби захисту рослин та добрива.

Аби дізнатися, які продуктивні технології для досягнення хороших результатів тепер використовують вітчизняні фермери, ми відвідали сільськогосподарське підприємство ТОВ «Печера-Агро». Про те, чим живе це господарство, нашому журналу розповів його директор Михайло Іванович Дзюмка.

Читати статтю >>ТОВ «Печера-Агро» про ТОВ «Сервіс-Агрозахід»: «Легко працювати з тим, кому довіряєш, та хто зацікавлений у твоєму результаті»

Цьогоріч СФГ «Левада» очікує високих врожаїв сої та кукурудзи завдяки використанню технологій ТОВ «Сервіс-Агрозахід»

[:ua]

Нарешті в Україну прийшло тепло і аграрії змогли приступити до роботи на полях.

Наразі повним ходом йде сівба ярих культур та підготовка ґрунтів до посівів інших рослин.

«Гаряча пора» розпочалася і у селянсько-фермерському господарстві «Левада», що знаходиться в населених пунктах Петрівка, Тарноруда та Постолівка Волочиського району Хмельницької області. 

Читати статтю >>Цьогоріч СФГ «Левада» очікує високих врожаїв сої та кукурудзи завдяки використанню технологій ТОВ «Сервіс-Агрозахід»

Увійдіть в свій обліковий запис