ТОВ “Сервіс-Агрозахід” – це компанія, яка є офіційним дистриб’ютором багатьох світових компаній-виробників високоякісних засобів захисту рослин, посівного матеріалу, добрив та сільськогосподарської техніки, в тому числі в ексклюзиві. А саме, оригінальні продукти компаній: Agrohimteh, ALFA Smart Agro, Nufarm, SYNGENTA, SUMIAGRO, ADAMA, Frandesa Co., Bayer, BASF, Corteva Agriscience, , Terra Vita, UPL, CAUSSADE Semences, SAATEN UNION, SEVITA GENETICS, PROBSTDORFER, SAATZUCHT, OSEVA, Selgen, Альфа насіння, NPZ– Lembke,Monsanto, SYNGENTA, EURALIS, Strube, RAGT Semences, KWS, LG, Siarkopol, INTERMAG, Olmix Group, SNF, FERTIPLUS France, AGRARIUS, Rodonit, AGRO LIEDMANN, Grupa Azoty, ALVENTA, AgriTecnoFertilizantes, Omex, Timac AGRO, LUVENA, FOSFAN та ін.– гарантія найвищого результату господарствам, орієнтованим на високий урожай.

Відрізняється від інших дистриб’юторів тим, що розробляє комплексні технології вирощування сільськогосподарських культур для кожного фермерського господарства індивідуально. Окрім цього, вирощену продукцію ТОВ “Сервіс-Агрозахід” викупляє в сільськогосподарських підприємств за найкращими ціновими умовами, а також працюють трейдерські програми з вирощення с/г культур.

ТОВ «Сервіс-Агрозахід» працює на ринку з 2012 року. Завдяки плідній праці колективу за короткий термін компанія стала одним з найбільших дистриб’юторів у сфері засобів захисту рослин, насіння польових культур та добрив на українському ринку, продовжує стрімко розвиватися, долати все нові горизонти та готова до співпраці у бізнесі з інвесторами та партнерами.

Ми поєднуємо у своїй діяльності економічні успіхи, соціальну відповідальність та дбайливе ставлення до навколишнього середовища.

barn

9

років на ринку

gardener

1500

клієнтів

fertilizer

50

реалізованої с/г продукції

tractor

2

с/г угідь обробляється нашими технологіями

БАЧЕННЯ

Постійне вдосконалення процесів продажу та управління, дослідження й використання інноваційних технологій в агробізнесі, примноження напрямків діяльності, розвиток стосунків із партнерами та пошук орієнтирів, що відповідають вимогам часу та потребам регіону.

МІСІЯ

Приймати активну участь у виведенні агросектору країни на рівень світових лідерів галузі, дбайливо розкриваючи потенціал українських родючих земель. Досягнення високих врожаїв з максимально ефективним використанням ресурсів.

ВІЗІЯ

Стати кращою компанією в Україні з комплексних технологій по підвищенню рівня врожайності.

ЦІННОСТІ – Якість, інновації, результат – основні і непорушні принципи роботи компанії.

Чого очікуємо
від себе та інших?

  • Професіоналізм
  • Відповідальність
  • Ініціативність
  • Командна робота
  • Чесність
  • Результативність

Працюємо по всій Україні

Наші представництва знаходяться у 7 областях з центральним офісом у Тернополі, проте ми обслуговуємо клієнтів із будь-якого
регіону України

map
Житомирське відділення

Телефон: +38 (067) 563-57-50

Email: saz.oksanich@gmail.com

Рівненсько-Волинське відділення

Телефон: +38 (067) 408-66-12

Email: bondarenko.fg@gmail.com

Рівненсько-Волинське відділення

Телефон: +38 (067) 408-66-12

Email: bondarenko.fg@gmail.com

Вінницьке відділення

Телефон: +38 (067) 240-82-70

Email: saz.smashniuk.mykola@gmail.com

Хмельницьке відділення

Телефон: +38 (067) 498-57-58

Email: saz.andriylutsko@gmail.com  

Львівське відділення

Телефон: +38 (098) 587-80-38

Email: saz.orenchukvolig@gmail.com

Тернопільське відділення (головний офіс)

Телефон: +38 (067) 243-81-91

Email: saz.central.office@gmail.com

Наші партнери

partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner