Про компанію

ТОВ «Сервіс-Агрозахід» – офіційний дистриб`ютор світових компаній-виробників високоякісних засобів захисту рослин, посівного матеріалу та добрив.
Оригінальні продукти компаній Bayer, BASF, Syngenta, DuPont, ADAMA, Nufarm, Самміт-Агро Юкрейн, Терра Віта Україна, NPZ Lembke, Альфа Смарт Агро, ПІОНЕР, МОНСАНТО, SAATEN UNION, Oseva, Euralis, MAЇSADOUR SEMENCES, INTERMAG, Агроальянс Юкрейн, AgriTecno Fertilizantes, Siakropol, Франдеса, ДОЛИНА, Grupa Azoty, ALWERNIA, LUVENA, TERVALIS та ін. – гарантія найвищого результату господарствам, орієнтованим на високий урожай.
Для того, щоб максимально задовольнити потреби аграріїв, ТОВ «Сервіс-Агрозахід» не просто реалізує засоби захисту рослин, а пропонує комплексні технології захисту сільськогосподарських культур – програми, розроблені для пшениці, ячменю, сої, гороху, ріпаку, кукурудзи, соняшника, цукрових буряків тощо.

ТОВ «Сервіс-Агрозахід» працює на ринку з 2012 року. Завдяки плідній праці колективу за короткий термін компанія стала одним з найбільших дистриб’юторів у сфері засобів захисту рослин, насіння польових культур та добрив на українському ринку, продовжує стрімко розвиватися, долати все нові горизонти та готова до співпраці у бізнесі з інвесторами та партнерами.
Ми поєднуємо у своїй діяльності економічні успіхи, соціальну відповідальність та дбайливе ставлення до навколишнього середовища.

280661-12734

БАЧЕННЯ

Постійне вдосконалення процесів продажу та управління, дослідження й використання інноваційних технологій в агробізнесі, примноження напрямків діяльності, розвиток стосунків із партнерами та пошук орієнтирів, що відповідають вимогам часу та потребам регіону.

МІСІЯ

Приймати активну участь у виведенні агросектору країни на рівень світових лідерів галузі, дбайливо розкриваючи потенціал українських родючих земель. Досягнення високих врожаїв з максимально ефективним використанням ресурсів.

ВІЗІЯ

Стати кращою компанією в Україні з комплексних технологій по підвищенню рівня врожайності.

ЦІННОСТІ – Якість, інновації, результат – основні і непорушні принципи роботи компанії.

Чого очікуємо від себе та інших?

  • Професіоналізм
  • Відповідальність
  • Ініціативність
  • Командна робота
  • Чесність
  • Результативність

Увійдіть в свій обліковий запис