Посівний матеріал
Посівний матеріал

    Наша компанія пропонує продукцію як вітчизняних, так і всесвітньо відомих виробників якісного насіння зернових та інших сільськогосподарських культур. Саме тому у нас насіння по доступних і розумнихцінах, та з високим результатом врожайності.

 

   По продажу насіння ми тісно співпрацюємо з такими компаніями як: NPZ Lembke, Альфа Смарт Агро, Pioneer, MONSANTO, SAATEN UNION, Euralis, MAЇSADOUR SEMENCES , RWA, Selgen, RAGT, Limagrain Seeds та ін.

 

     У середині 2000-их спостерігався тренд зменшення площ озимих культур на користь ярих, але 5 років тому цей тренд зупинився. Протягом останніх двох років озимі почали повертати втрачені позиції. Навесні дедалі частіше спостерігаються несприятливі умови для посіву ярих культур, які не дозволяють вчасно, у встановлені строки відсіятися, а як відомо, 10-15% урожаю залежить від вчасності посіву. Якщо порахувати фактори недоотримання врожаю, то прибуток від озимих культур є більш стабільним. Наразі в Україні спостерігається повернення озимими 10-15% площ, які були під ярими культурами.

 

    ТОВ «Сервіс-Агрозахід» представляє  чіткий опис озимих культур для того, щоб вчасно і з легкістю знайти інформацію про ту культуру, яка найбільш зможе задовільнити потреби наших клієнтів та партнерів і в майбутньому принести високі врожаї та добрі прибутки останнім. Сучасні сорти і гібриди озимих пшениці, ячменю, ріпаку відповідають потребам ринку, що постійно змінюється; вони поєднують високу урожайність, відмінну якість, стійкість до хвороб, технологічність та ін.

Для формування замовлення впишіть свої дані та назву товару