Нова історія та перспективи ТОВ «Поділля-Агро» з новими технологіями

Впровадження змін в сільському господарстві не є рівномірним серед конкретних підприємств: хтось вже давно користується системами точного землеробства і переймається безпекою збереження даних, а хтось тільки починає оновлювати старі технічні ресурси. Але не настільки важливий етап розвитку, скільки правильність самого шляху, адже грамотне впровадження максимально ефективних технологій з самого початку дає швидкий та максимальний результат в майбутньому. Тож, ми продовжуємо досліджувати агрономічні підходи в господарствах на території Західного регіону України, і цього разу знайомимо вас з ТОВ «Поділля-Агро», яке обробляє 1200 га землі в Підволочиському районі Тернопільської області та наразі знаходиться на етапі активного технологічного оновлення під керівництвом нового директора Кривенди Олександра Володимировича. Господарство на сьогоднішній день знаходиться у власності ПАТ «Тернопільоблгаз», яке очолює голова правління Корованський Олег Іванович. Колись воно мало великі успіхи, будучи у складі колгоспу, яким керував Герой соціалістичної праці Макаров П.Г., але пізніше прийшло в занепад. Тепер в підприємства починається нова історія. Знайомимо з новим керівником Олександром Володимировичем.

Рослинництво – не єдиний напрямок ТОВ «Поділля-Агро». На сьогодні тут також активно розвивають свинарство, за керівництвом Олександра Володимировича поголів’я подвоїлось і складає 310 голів, до осені планують ще у два рази збільшити кількість. Прорахували, що при належних технологіях галузь даватиме гарний прибуток.

Нова історія та перспективи ТОВ «Поділля-Агро» з новими технологіями

Олександр Володимирович Кривенда підкреслив, що відкрити великі перспективи для підприємства йому б не вдалося без професійного колективу, яким він дуже пишається.  Агроном Медза Богдан Королькович, який працює в господарстві вже більше 30 років, досвідчені механізатори Ігор Бохенюк, Михайло Гонта, Євген Душенько, Сергій Шерек, комірник Павло Хлистун, обліковець Павло Кравчук, зав. током Богдан Мигаль – це команда, з якою ТОВ «Поділля-Агро» буде надалі вдосконалювати роботу на землі та отримувати все кращі результати.

Спілкувалась Тетяна Бєлінська