WAP MAG
WAP MAG
сяркополь, універсальне добриво, добриво польське, wam mag, siarkopol

ВАП МАГ 

 

CaMg 28-16

Універсальне добриво


Wap Mag призначений для підтримання в ґрунті відповідної кількості мікроелементів: магнію, кальцію, сірки. Wap Mag використовують на мінеральних і органічних грунтах з сильнокислою, кислою і слабокислою реакцією для всіх сільськогосподарських культур на орних землях і постійних луковасовищних угіддіх. Завдяки значному вмісту магнію воно повинно застосовуватися перед усім на ґрунтах з низькою або дуже низькою забезпеченістю магнієм.


ВЛАСТИВОСТІ


Wap Mag – універсальне гранульоване добриво, яке містить:
– 28% кальцію (CaO) у сульфатній та карбонатній формах,
– 16% магнію (MgO) у сульфатній формі,
– 10% сірки у сульфатній формі (SO3).


Добриво є сумішшю карбонату кальцію (CaCO3), сульфату кальцію (CaSO4) і сульфату магнію (MgSO4) в одній гранулі. Різниця у розчинності цих складників сприяє рівномірному вивільненню елементів з гранул у ґрунт протягом всього періоду вегетації рослин.
Кальцій – забезпечує хороше укорінення рослин, сприятливі умови для засвоєння інших поживних речовин, покращує опірність рослин до хвороб.
Магній – забезпечує великий вміст білка в зерні та кормі, ефективне поглинання та перетворення азоту в плодах, великий вміст цукру в коренях (при одночасному зменшенні небажаних сполук, що утворюють мелясу), збільшує вміст жиру в насінні зернобобових та олійних, покращує здоров’я рослин та показники зерна споживчої пшениці.
Сірка – регулює використання азоту та збільшує вміст білка у кормових та харчових продуктах.


Wap Mag може використовуватись самостійно або як складник сумішей добрив, приготованих під конкретні потреби підживлюваних рослин.
Оскільки одним із складників цього чудового добрива є карбонат кальцію, а іншим – сульфат магнію, його часто застосовують в якості засобу для локального розкислення грунтів, а також для підвищення можливостей засвоєння азоту рослинами в початковий період вегетації.


ЗАСТОСУВАННЯ


Wap Mag є передпосівним добривом. Необхідно перемішати його з ґрунтом на глибину до 15 см. Суміші з іншими добривами найкраще готувати безпосередньо перед посівом.


Норми внесення (кг/га):
Використовувана норма повинна знаходитись в межах 130-480 кг/га (тобто 20-60 кг MgO/га), яка коригується в залежності від вмісту кальцію та магнію в ґрунті.

Для формування замовлення впишіть свої дані та назву товару