TARNOGRAN R З БОРОМ
TARNOGRAN R З БОРОМ
TARNOGRAN R З БОРОМ

ТАРНОГРАН R з бором

 

NPK (CaMgS) 3-9-19-(5-3-21) з В
Для ріпака


ВЛАСТИВОСТІ


Добриво Tarnogran R рекомендується використовувати для підживлення рослин, котрим, окрім основних мікроелементів, необхідні також великі запаси кальцію, магнію та сірки, таких як ріпак, біла гірчиця, капуста, великонасінні бобові, а також коренеплоди.
Tarnogran R містить:
– 3% азоту в амонійній формі (NH4),
– 9% фосфору (P2O5), розчинного у неорганічних кислотах,
– 19% калію (K2O) у формі калійної солі,
– 5% кальцію (CaO),
– 3% магнію у складі сульфату магнію (MgO),
– 21% сірки у сульфатній формі (SO3) та
– 0,2% бору (B) у формі тетраборату натрію.


Стартова доза азоту, що міститься у добриві, забезпечує правильне початкове зростання рослини.
Різна швидкість вивільнення у ґрунт наявних у добриві форм фосфору забезпечує рослин цим елементом протягом всього періоду вегетації. Вміст фосфору та калію підібраний так, щоб була можливість використовувати добриво на грунтах з різним ступенем вмісту цих двох складників. Корисний вплив на підсумковий врожай також мають решта мінеральних елементів, що містяться у добриві:
Кальцій – є важливим складником, особливо у випадку олійних та бобових рослин (необхідний для росту кореневих бульб зернобобових рослин).
Магній – виступає у легкозасвоюваній формі сульфату магнію, покращує витривалість до низьких температур підживлюваних рослин, покращує величину зерна та вміст білка у зерні.
Сірка – міститься у добриві в сульфатній формі в кількості, що забезпечує повне покриття потреб навіть найбільш вибагливих у цьому плані рослин, забезпечує повне засвоєння азоту без утворення надлишкових нітратів, додатково збільшує вміст та якість білка у зерні, збільшує витривалість рослин до грибкових хвороб та зменшує схильність лану до вилягання.
Бор – бере участь у процесах цвітіння та зав’язування насіння.

 

ЗАСТОСУВАННЯ


Добриво Tarnogran R можна використовувати на грунтах з рівнем pH від нейтрального до кислого. Рекомендовано перемішати його з грунтом на глибину 10-15 см.

 

Норми внесення (кг/га)

Культури

   В залежності від вмісту фосфору і калію в ґрунті

 високий

 середній

 низький

 Озимий ріпак

 200

 450

 700

 Ярий ріпак

 250

 425

 600

Біб, білий, жовтий, вузьколистний люпин

200

450

700

Для формування замовлення впишіть свої дані та назву товару