ПОЛІФОСКА®
ПОЛІФОСКА®

grupa azoty, police

POLIFOSKA® - комплексні гранульовані NPK добрива для основного, передпосівного внесення в грунт і підживлення сільськогосподарських культур. Це мінеральні добрива для польових культур: цукровий буряк, кукурудза, ріпак, соняшник, соя, горох, зернові та інші культури.

 

ПЕРЕВАГИ використання мінеральних добрив POLIFOSKA®:

  • Азот міститься в амонійній формі, що значно покращує засвоєння фосфору.
  • Фосфор, що входить до складу всіх продуктів РOLIFOSKA®, повністю розчинний у воді. Це робить продукт ідеальним для внесення в необхідній кількості і в потрібний час.
  • Добриво містить N, P, K, Mg і S в одній гранулі та в доступній для рослин формі.
  • Швидко розчиняються при контакті з грунтовою вологою або росою.
  • Відсоток використання елементів живлення рослинами значно підвищений за рахунок високої якості сировинних матеріалів, їх водорозчинності і технології виробництва гранул.
  • Добрива не злежуються, добре зберігаються, зручні в застосуванні.

 

Polifoska®6 - NPK(S) 6-20-30-(7)- є цінним добривом для культур, що вимагають високі норми доступного калію, зокрема це технічні та олійні культури. Також добриво є ефективним на грунтах, які мають низький вміст калію.

поліфоска, група азоти

Polifoska®8NPK (S) 8-24-24- (9) - є ефективним добривом для будь-якої культури, так як містить рівномірний співвідношення Р: К для забезпечення потужного проростання рослин.

polifoska 8, grupa azoty

Polifoska®15 NPK (MgS) 15-15-15- (2-12) - добриво із співвідношенням NPK 1: 1: 1 і підвищеним вмістом доступної сірки (S), що робить добриво одним з найефективніших для припосівного застосування під посів озимої пшениці та озимого ріпаку. Polifoska® 15 містить азот в двох формах - амонійна і карбамідних.

ПОЛІФОСКА®

 

ЗАГАЛЬНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ по застосування мінеральних добрив POLIFOSKA®:

  • Добрива використовуються на всіх сільськогосподарських культурах для основного, передпосівного внесення та підживлення навесні озимих культур.
  • Передпосівне застосування передбачає як внесення одночасно з посівом так і розкидання під передпосівну культивацію для розміщення добрив в посівному шарі грунту 10-15 см.
  • Польові культури - 70-150 кг/га при посіві або 100-300 кг в передпосівну культивацію, або для ранньовесняного підживлення в залежності від культури і марки добрив Polifoska®
  • Можна використовувати в систему добрива поряд з традиційними добривами.

 

ПОЛІФОСКА®

ПОЛІФОСКА®

ПОЛІФОСКА®

Для формування замовлення впишіть свої дані та назву товару