SUPER FOS DAR 40
SUPER FOS DAR 40

SUPER FOS DAR 40

Суперфосфат подвійний

 

P2O5 – 40%, CaO – 10%

 

Super FOS DAR 40 є універсальним концентрованим фосфорним гранульованим добривом, призначеним для передпосівного внесення як основне добриво для всіх типів с/г культур на всіх типах грунтів.

SUPER FOS DAR 40

 

ВЛАСТИВОСТІ

 

Super Fos Dar 40™ призначений для підживлення рослин, що вимагають інтенсивного постачання фосфору, кальцію та сірки з грунту, до яких відносяться, головним чином, озимий і ярий ріпак, зернові, кукурудза, картопля, буряки, а також гірчиця, капуста, дрібнонасінні та мотилькові рослини (люцерна, конюшина). Добриво відноситься до групи найбільш концентрованих фосфорних добрив на основі фосфоритів. Одинакові круглі гранули забезпечують рівномірний висів подвійного суперфосфату.

 

Super Fos Dar 40™ найкраще зарекомендував себе у поєднанні з застосуванням інших основних добрив. Азот в амонійній формі не вимивається з грунту, вільнодоступний для кореневої системи рослин, допомагає засвоєнню фосфору і обмежує надмірне споживання калію. Фосфор походженням з фосфоритів, забезпечує водночас швидку і довготермінову дію, впливає на правильне формування кореневої системи, правильний розвиток рослин, збільшує відпірність рослин до хвороб та морозостійкість, стійкість до засухи, також впливає на повноцінне цвітіння та рівномірне дозрівання плодів, а відтак, на якісний та добрий врожай.

 

ВИКОРИСТАННЯ

 

Super Fos Dar 40™ є типовим передпосівним добривом, яке застосовується під усі види рослин. Подвійний суперфосфат можна вносити як восени, так і навесні, ретельно перемішуючи його з грунтом. До посіву можна приступати вже за 3-5 днів після внесення добрива. Super Fos Dar 40™ рекомендується також для підживлення зелених насаджень, де фосфор легко засвоюється рослинами з сполук, що добре розчиняються у воді. При виробництві даного добрива застосовуються менші кількості кислот, через що отримуються частково розкладені фосфорити, які містять як фосфор, що вільно розчиняється у воді, так і фосфор, що вивільняється впродовж цілого процесу вегетації. Фосфор, який походить з фосфориту, проявляє швидку і, водночас, довготривалу дію. Таким чином, подвійний суперфосфат Super Fos Dar 40™ пристосовується до фізіології рослин, які мають дві рознесені у часі критичні фази споживання фосфору.

 

Оскільки головним поживним складником у даному добриві є фосфор, рекомендована кількість добрива на гектар залежить від трьох основних чинників:

– кількість легкорозчинного фосфору у грунті;

– вимоги конкретної рослини до кількості фосфору;

– планованого врожаю.

 

В середньому рекомендується передпосівне внесення 150-230 кг/га в залежності від типу с/г культури для повного задоволення потреби як у швидкозасвоюваному, так і у довготерміново доступному фосфорі.

 

Для формування замовлення впишіть свої дані та назву товару