SALETRZAK® z borem
SALETRZAK® z borem

вапняково-аміачна селітра, селітра, мінеральне добриво, польське добриво, група азоти

N(CaMg) 27-(2-4) + (B) 0,2%

 

Гранульоване добриво у формі однорідних гранул від коричневого до бежевим кольору, розміром 0,6-4,0 мм, складають не менше 94% ваги добрива. Гранули з покриттям, тому не залежуються. Насипна щільність: 1,02 кг / дм3. SALETRZAK з бором 27 + B - нітрат амонію з добавкою (наповнювач гранули) доломітового борошна, що містить кальцій та магній. Добриво містить 27% азоту (N), у тому числі 13,5% в формі амонію та 13,5% в нітратній формі. 

SALETRZAK® z borem

ВИКОРИСТАННЯ

 

Добриво рекомендується застосовувати в першу чергу під ріпак, буряк і кукурудзу. SALETRZAK з бором використовується для інших коренеплодів (картопля, морква, капуста), бобових культур, при вирощуванні овочів (в тому числі цибулю, цибулю-порей, капусти і коренеплодів) і плодівництва. Під зернові та пасовищні угіддя його слід використовувати в обмежених дозах, щоб не перевищувати 0,5 кг дози бор (до 250 кг/га).
SALETRZAK з бором рекомендується використовувати на бідних борних грунтах. Кращі результати використання добрива якщо після посіву його змішують з грунтом. При використанні лише для верхньої обробки, коли неможливо змішати з грунтом, рекомендується використовувати SALETRZAK з бором на вологий грунт або перед очікуваним дощем. 

 

Для формування замовлення впишіть свої дані та назву товару