SALETROSAN®
SALETROSAN®

saletrosan, grupa azoty, група азоту, мінеральне добриво, польське добриво

 

Гранульовані добрива, однорідні гранули від коричневого до бежевого кольору. Гранули розміром 2-6 мм, не менше 95% ваги добрив. Насипна щільність: 0,98 кг / дм3.

SALETROSAN®

Saletrosan® 26 - універсальне основне азотне добриво. Добриво містить 26% азоту (N), у тому числі 19% в амонійній формі та 7% у нітратній формі. Також містить 13% сірки (S) [це 32,5%  у формі SO3], повністю розчинної у воді.

Saletrosan 26 являє собою суміш сульфату амонію та аміачної селітри в одній гранулі з переважанням частки сульфату амонію. Найважливішою перевагою цього добрива є можливість легкого засвоєння навесні азоту і сірки. Азот в амонійной формі не піддається вимиванню з ґрунту, вільно засвоюється рослинами, впливає на гарне вкорінення рослин, допомагає засвоєнню фосфору і обмежує засвоєння калію. Зміст швидкодіючої нітратної форми азоту прискорює вегетацію рослин відразу після застосування добрива; інакше кажучи, навесні прискорюється регенерація рослин після зимового ослаблення. Великий вміст сірки в сірчаній формі, повністю розчинної в воді, імунізує рослину і забезпечує її сіркої відразу після початку весняної вегетації.

 

ВИКОРИСТАННЯ


Це добриво рекомендується використовувати навесні для озимих культур, особливо для озимого ріпаку та озимих злаків з метою забезпечення правильного старту вегетації і розвитку рослин. Також його використовують для таких культур як: злаки, кукурудза, промислові культури та коренеплоди, а також для вирощування овочів та вирощування плодів.

Saletrosan® 26 використовують для ріпаку, гірчиці, капусти, цвітної капусти, кольрабі, бобових, картоплі, цибулі, цибулі-порей, часнику і хрону. Добриво дуже ефективне на органічних грунтах, а також на пасовищах. Saletrosan® 26 неглибоко змішують з грунтом. 

 

 

 

Для формування замовлення впишіть свої дані та назву товару